Sala zabaw i park trampolin FUN&SPORT – trochę o nas!

Sala zabaw i park trampolinTrochę o nas

Nasz nowocześnie wyposażony obiekt działa w centrum Świętochłowic od końca sierpnia 2019 roku. Na powierzchni ponad 750 m2 znajdziecie mnóstwo atrakcji dla każdego członka rodziny, m. in.: małpi gaj, boisko wielofunkcyjne, tor ninja, strefę trampolin z płaskimi i skośnymi trampolinami, ścianką wspinaczkową, basenem z gąbkami oraz areną gladiatora. Zobacz koniecznie galerię zdjęć naszego obiektu!

Dla najmłodszych Klientów przygotowaliśmy także bezpieczną i odgrodzoną strefę malucha z miękkimi klockami, bujaczkami, miejscem do rysowania oraz panelem edukacyjnym.

Rodzice mogą wejść z dziećmi do strefy zabawy, gdzie śmiało mogą korzystać z takich atrakcji jak: trampoliny, tor ninja, tor tubingowy, boisko, czy też stół do ping ponga lub odpocząć w kawiarni, gdzie w spokoju i z widokiem na dzieci napiją się pysznej, gorącej kawy lub herbaty  albo innego, zimnego napoju.

Jesteśmy miejscem przeznaczonym przede wszystkim dla dzieci i wiemy jak ważne są urodzinki w gronie najbliższych kolegów i koleżanek z grupy przedszkolnej lub klasy, kuzynostwa albo przyjaciół z podwórka. Dlatego też w naszym obiekcie urządzicie niezapomnianą imprezę urodzinową dla swojego dziecka. My przygotujemy dla Was pięknie udekorowaną salę urodzinową, słodki poczęstunek, napoje i zorganizujemy aktywną zabawę dla dzieci. Rodzice z kolei będą mogli zrelaksować się przy specjalnie przygotowanym stole. Naszą ofertę prezentującą urodziny dla dzieci znajdziecie tutaj.

Jeśli chcecie zobaczyć jak wygląda codzienne życie naszego obiektu to zapraszamy do obserwowania naszych profili w mediach społecznościowych – Facebook oraz Instagram.

Długi weekend Boże Ciało - godziny otwarcia