Pytania i odpowiedzi

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

1. Czy na sali trzeba mieć skarpetki antypoślizgowe?

Tak, ze względów bezpieczeństwa posiadanie skarpetek antypoślizgowych jest OBOWIĄZKOWE! Można przyjść ze swoimi lub zakupić na miejscu, przy recepcji w cenie 7 zł/parę. Dostępne są skarpetki w rozmiarach od 21 do 46.

2. Czy wejście odbywa się o pełnych godzinach? Czy trzeba rezerwować wejście?

Nie, na salę można wejść w każdej chwili. Nie trzeba rezerwować wejścia.

3. Czy rodzic/opiekun płaci za wejście?

Nie, rodzic nie jest zobowiązany do zakupu osobnego biletu za wejście. Jeśli chce asystować dziecku i korzystać z atrakcji OBOWIĄZKOWO musi posiadać skarpetki antypoślizgowe.

4. Czy dla rodzica/opiekuna jest poczekalnia?

Tak, mamy kawiarenkę. Rodzice i opiekunowie mogą usiąść i napić się pysznej, gorącej kawy lub herbaty, albo zimnego napoju. W ofercie naszej kawiarni nie posiadamy ciepłych posiłków.

5. Czy na salę można wejść w obuwiu?

Nie. Do strefy zabawy wchodzimy w skarpetkach antypoślizgowych, skarpetkach na zmianę, albo w ochraniaczach na obuwie dostępnych przy recepcji. Z uwagi na zachowanie zasad higieny i czystości, w strefie zabawy nie przebywamy boso, ani w obuwiu.

6. Jaki ubiór obowiązuje na sali?

Przychodząc w takie miejsce najlepiej ubrać się w wygodny, sportowy strój. Prosimy zwrócić uwagę na to, aby elementy ubioru nie miały kaptura, ani odstających, wiszących ozdób (dla zachowania zasad bezpieczeństwa).

7. Od jakiego wieku można korzystać z atrakcji?

Obiekt przeznaczony jest dla dzieci do 14 lat. Atrakcje znajdujące się na sali dostosowane są do różnych grup wiekowych, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie.

8. Czy znajdują się w obiekcie atrakcje dla maluchów?

Oczywiście, że tak! Dla dzieci do 4 roku życia została wydzielona specjalna strefa malucha, w której znajdują się: gąbkowe klocki, bujaczki, tablica edukacyjna, kącik interaktywny, drewniane zabawki, plastikowe klocki oraz stoliczek z krzesełkami. Dodatkowo posiadamy także strefę mega klocków oraz jeździki.

9. Czy można u Was zorganizować imprezę urodzinową dla dzieci?

Oczywiście, że tak! W naszej ofercie dostępne są 4 pakiety urodzinowe dostosowane do różnych preferencji. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą urodzinową.

10. Czy można u Was zorganizować wejście klasowe/ wejście dla grupy zorganizowanej?

Oczywiście, że tak! Dla grup szkolnych i przedszkolnych powyżej 20 osób obiekt jest otwierany w indywidualnych godzinach. W celu uzyskania informacji odnośnie ceny biletu oraz terminu zapraszamy do kontaktu telefonicznego – 669 984 504, lub mailowego – kontak@funandsport.pl

11. Czy jest u Was miejsce, gdzie można schować swoje rzeczy?

Tak, do dyspozycji Klientów mamy szafki zamykane na klucz. Szafki wydawane są za kaucją zwrotną w wysokości 10 zł w gotówce.

12. Czy można płacić kartą?

Tak.

13. Czy jest parking dla Klientów?

Tak, parking dla Klientów znajduje się przed budynkiem (cała droga wjazdowa) oraz na dole, z boku budynku (wybrukowany plac).

14. Czy obiekt jest klimatyzowany?

Tak, staramy się zapewnić najodpowiedniejsze warunki do zabawy dla dzieci i dla czekających rodziców. Dbamy o komfortową temperaturę zarówno latem, jak i zimą.

15. Czy jest WiFi?

Tak, wszelkie dane do zalogowania się znajdują się przy recepcji.

16. Czy potrzebna jest zgoda rodzica/opiekuna w celu korzystania z atrakcji obiektu?

Tak, dzieci przychodzące bez opiekuna zobowiązane są przynieść ze sobą zgodę rodzica/opiekuna. Dostępne są w zakładce REGULAMINY

17. Czy posiadacie w ofercie karty podarunkowe?

Tak! W zakładce oferty można znaleźć nasze bony podarunkowe na wejścia indywidualne na 75 minut, 135 minut, 195 minut oraz bez limitu czasu.

Długi weekend Boże Ciało - godziny otwarcia